170,000 €
  • Prodaja, kuća, 135m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 135m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 135m², Kotor, Crna Gora - image 3
170,000 € (1,259 €/m²)
135 m²

Prodaja, kuća, 135m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte šarmantnu rezidenciju smeštenu u mirnoj lokaciji, samo kratkom vožnjom od užurbanog obalnog grada Budve. Ova dobro održavana kuća nudi 135 m² stambenog prostora na prostranom parceli od 600 m², pružajući savršen spoj udobnosti i praktičnosti. Nekretnina ima dvije prostrane spavaće sobe i dobro opremljenu kupatilo, idealno za porodice ili one koji traže mirno utočište.

Izađite napolje i uživajte u prijatnom prostoru oko bazena, savršenom za opuštanje i sunčanje pod mediteranskim suncem. Za ljubitelje otvorenog prostora, kameni roštilj nudi prijatan prostor za obroke na otvorenom i zabavu. Nekretnina uključuje dva označena parking mesta i nalazi se na samo nekoliko minuta vožnje od predivnih plaža, uključujući Jaz, Reedy, Slabs i Hot Sand.

Samo 10 minuta vožnje od šarmantnog ribarskog sela Bigovo i 13 minuta od Budve, ova kuća omogućava lak pristup i živahnom gradskom životu i mirnom obalnom okruženju. Etničko selo Tsarević je samo 900 metara udaljeno, dodajući dašak kulturnog bogatstva ovom području.

Značajna poboljšanja na nekretnini uključuju ojačane stubove i osnovu u obliku prstena, novo postavljen krov i spoljašnje fugiranje, čime se obezbeđuje dugotrajnost i trajnost. Električna energija je potpuno uvedena, čineći dom funkcionalnim i spremnim za odmah useljenje.

Pored toga, za ljubitelje jahanja, obližnji konjički hotel nudi prilike za jahanje. Ova nekretnina kombinuje moderne sadržaje sa idiličnim okruženjem, što je čini izvanrednim izborom za vaš naredni dom ili odmaralište.