218,250 €
  • Prodaja, kuća, 100m², Kolašin, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 100m², Kolašin, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 100m², Kolašin, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 100m², Kolašin, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 100m², Kolašin, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 100m², Kolašin, Crna Gora - image 6
218,250 € (2,183 €/m²)
100 m²
2 Soba

Prodaja, kuća, 100m², Kolašin, Crna Gora

Kolašin, Crna Gora

Opis nekretnine

ALL SEASONS BLATINA HOMES – KOLAŠIN

Početak gradnje: 2026, useljavanje: 2027

Projekat odobren od strane gradskog arhitekta

Ponuda:

  • Jednosoban dom: 80 m² + 600 m² zemljišta
  • Dvosoban dom: 100 m² + 600 m² zemljišta

Cijene:

  • Posebna cijena (plaćanje gotovinom, prije početka gradnje):
  • Jednosoban: 139.000 €
  • Dvosoban: 175.000 €
  • Standardna cijena (plaćanje po fazama gradnje):
  • Jednosoban: 173.750 €
  • Dvosoban: 218.250 €

Opcija Leaseback – Povrat kroz najam:

Ugovor 3–10 godina

Povrat investicije kroz iznajmljivanje

Prednosti:

  • Ekskluzivan kompleks u srcu Kolašina
  • Moderan dizajn i visoki kvalitet gradnje
  • Idealan za život, odmor ili investiciju

Detalji o nekretnini

ID oglasa
495941
Objavljeno
26.11.2025
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

100m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2182.50 €

Učešće 43,650 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,058 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
174,600 €
Učešće
43,650 €
Ukupna kamata
79,330 €
Ukupno plaćanje
253,930 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Kolašin

Kolašin
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 17.52% viša od prosječne cijene na lokaciji Kolašin

Prosječna cijena: 1857.14 €/m²

Ova nekretnina je 13.12% veća od prosječne veličine na lokaciji Kolašin

Prosječna veličina: 88 m²

2,041 €
Prosječna godišnja cijena
+10%
Trend cijena (godišnje)
169
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ADRIATIC DREAM ESTATE

Registarski broj

38268508080

Lokacija

Crna Gora

Kolašin

Kvadratura

100m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ADRIATIC DREAM ESTATE

Slične nekretnine

Premium Kuća in Blatina

Prodaja, kuća, 100m², Blatina, Kolašin

200,000 €

Blatina

2 sobe 1 kupatilo 100
Prodaja, kuća, 100m², Blatina, Kolašin
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin