300,000 €
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi - image 13
300,000 € (3,947 €/m²)
76 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 76m², Kuti, Herceg Novi

Kuti, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Izuzetna prilika za investiciju ili stvaranje doma iz snova čeka Vas u prelijepom Herceg Novom! Predstavljamo Vam kuću na prodaju, površine 76 m², koja nudi nevjerovatan potencijal za adaptaciju i život. Ne propustite ovu jedinstvenu priliku u srcu Mediterana! Kontaktirajte nas odmah za više informacija i zakazivanje pregleda!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
84034
Objavljeno
24.10.2022
Ažuriran
07.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

76m²

Sobe

2

Kupatila

1

Broj terasa

1

Broj etaža

1

Godina izgradnje

2017

Orijentacija

Jug

Parking

Da

Površina placa

950

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3947.37 €

Učešće 60,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,454 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
240,000 €
Učešće
60,000 €
Ukupna kamata
109,045 €
Ukupno plaćanje
349,045 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Herceg Novi

Kuti
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 52.81% viša od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 2583.15 €/m²

Ova nekretnina je 43.58% manja od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 135 m²

Marijana Lalatovic

Marijana

Slične nekretnine

Premium Kuća in Herceg Novi

Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 sobe 3 kupatila 189
Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora
Premium Poslovni prostor in Igalo

Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi

200,000 €

Igalo

50
Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi
Premium Kuća in Podi

Prodaja, kuća, 320m², Podi, Herceg Novi

690,000 €

Podi

4 sobe 4 kupatila 320
Prodaja, kuća, 320m², Podi, Herceg Novi
Premium Stan in Đenovići

Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi

210,000 €

Đenovići

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Kuća in Kumbor

Prodaja, kuća, 181m², Kumbor, Herceg Novi

345,000 €

Kumbor

3 sobe 2 kupatila 181
Prodaja, kuća, 181m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Baošići

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Baošići, Herceg Novi

85,000 €

Baošići

1 soba 1 kupatilo 30
Prodaja, jednosoban stan, 30m², Baošići, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi

Na Upit

Bijela

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Rose

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Rose, Herceg Novi

456,000 €

Rose

2 sobe 2 kupatila 71
Prodaja, dvosoban stan, 71m², Rose, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi

220,800 €

Bijela

2 sobe 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi
Premium Kuća in Njivice