630,000 €
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 16
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 17
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 18
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 19
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 20
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 21
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 22
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 23
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 24
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 25
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 26
  • Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi - image 27
630,000 € (2,360 €/m²)
267 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 267m², Mojdež, Herceg Novi

Mojdež, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Dvije kuce sa bazenom Mojdez Herceg Novi. Prva kuca je sa dva dvosobna stana povrsine 172 m2. Raspored prostorija stan - prizemlje:  2 spavaca sobe, kupatilo + toalet, trpezarija sa kuhinjom, terasa, dnevna soba; - sprat: 2 spavace sobe, dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, terasa i ostava. Druga kuca, dupleks trosoban stan povrsine 94 m2, Raspored prostorija: dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom, 3 spavace sobe, kupatilo + toalet i terasa.

Ukupna povrsina zemljista 433 m2. Cijena 630.000 eura.

 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
82314
Objavljeno
16.10.2022
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

267m²

Sobe

5

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2359.55 €

Učešće 126,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,054 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
504,000 €
Učešće
126,000 €
Ukupna kamata
228,994 €
Ukupno plaćanje
732,994 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Herceg Novi

Mojdež
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 5.43% niža od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 2494.96 €/m²

Ova nekretnina je 0.34% veća od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 266 m²

Kvadratura

267m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Mojdež

Prodaja, kuća, 100m², Mojdež, Herceg Novi

265,000 €

Mojdež

4 sobe 2 kupatila 100
Prodaja, kuća, 100m², Mojdež, Herceg Novi
Kuća in Mojdež

Prodaja, kuća, 101m², Mojdež, Herceg Novi

230,000 €

Mojdež

3 sobe 2 kupatila 101