2,500.000 €
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi - image 15
2,500.000 € (11,574 €/m²)
216 m²
4 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 216m², Savina, Herceg Novi

Savina, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju luksuzna vila na samoj obali mora, smještena uz šetalište Pet Danica u Herceg Novom. Vila ukupne površine 216 m² sastoji se od komfornog cetvorosobnog stana sa tri moderne kupatilske jedinice, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i dvije terase sa kojih se pruža očaravajući pogled na more. U sklopu imanja nalazi se i pomoćni objekat površine 28 m².

Na uređenoj parceli od 647 m² smješten je bazen, parking prostor, kao i pažljivo uređeno dvorište bogato zelenilom koje obezbjeđuje visok nivo privatnosti i mira. Vila je građena od visokokvalitetnih materijala, sa posebnim akcentom na kamen, što joj daje autentičan mediteranski karakter. Nekretnina se nalazi u izuzetno atraktivnom i luksuznom dijelu Herceg Novog, idealnom kako za život tako i za investiciju. Udaljenost od Starog grada Herceg Novog iznosi svega 500 metara, dok su aerodromi Tivat i Dubrovnik udaljeni po 25 km. Cijena: 2.500.000€

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550688
Objavljeno
28.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

216m²

Sobe

4

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 11574.07 €

Učešće 500,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
12,120 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
2,000.000 €
Učešće
500,000 €
Ukupna kamata
908,706 €
Ukupno plaćanje
2,908.706 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Herceg Novi

Savina
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 317.69% viša od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 2770.99 €/m²

Ova nekretnina je 17.67% veća od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 184 m²

Kvadratura

216m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Savina

Prodaja, kuća, 240m², Savina, Herceg Novi

370,000 €

Savina

5 soba 3 kupatila 240
Prodaja, kuća, 240m², Savina, Herceg Novi
Stan in Savina

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Savina, Herceg Novi

177,000 €

Savina

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Savina, Herceg Novi