380,000 €
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi - image 12
380,000 € (2,714 €/m²)
140 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 140m², Igalo, Herceg Novi

Igalo, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

House for sale with an area of 140 m2, located just 25 meters from the sea.

The house is fully legalized and consists of three separate apartments (7 rooms in total).
The land area is 500 m2, there is a possibility of adding another 60 m2.

A great option for living, relaxing by the sea or investing for rent.
Igalo district is one of the most sought—after in Herceg Novi: a quiet place near the sea, with all the necessary infrastructure nearby.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544511
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

140m²

Sobe

5

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2714.29 €

Učešće 76,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,842 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
304,000 €
Učešće
76,000 €
Ukupna kamata
138,123 €
Ukupno plaćanje
442,123 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Herceg Novi

Igalo
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 36.54% viša od prosječne cijene na lokaciji Igalo

Prosječna cijena: 1987.94 €/m²

Ova nekretnina je 41.85% manja od prosječne veličine na lokaciji Igalo

Prosječna veličina: 241 m²

Kvadratura

140m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Igalo

Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi

200,000 €

Igalo

50
Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi
Premium Stan in Igalo

Prodaja, dvosoban stan, 158m², Igalo, Herceg Novi

515,000 €

Igalo