780,000 €
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 16
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 17
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 18
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 19
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 20
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 21
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 22
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 23
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 24
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 25
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 26
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 27
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 28
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 29
  • Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi - image 30
780,000 € (1,548 €/m²)
504 m²

Prodaja, kuća, 504m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Kuca sa apartmanima u blizini mora Bijela Herceg Novi. Povrsina kuce 504 m2 ( uknjizena na 336 m, povrsine terasa i stepenista nisu uracunate) + dvoriste 480 m2 i parking 178 m2. Kuca na 4 etaze: SU+PR+P1+PK .Raspored prostorija : suteren-nivo terena: kuhinja, trpezarija, dvije ostave, garaza; prizemlje- veliki dnevni boravak boravak i dvije jedinice koje po potrebi mogu biti i zasebne cjeline; prvi sprat: tri apartmana; potkrovlje: tri apartmana. Udaljenost do mora 150 metara. Cijena: 780.000 eura.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
487844
Objavljeno
05.11.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

504m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1547.62 €

Učešće 156,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,781 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
624,000 €
Učešće
156,000 €
Ukupna kamata
283,516 €
Ukupno plaćanje
907,516 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Bijela

Bijela
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 44.83% niža od prosječne cijene na lokaciji Bijela

Prosječna cijena: 2805.29 €/m²

Ova nekretnina je 112.33% veća od prosječne veličine na lokaciji Bijela

Prosječna veličina: 237 m²

Kvadratura

504m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi

Na Upit

Bijela

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi

220,800 €

Bijela

2 sobe 64