450,000 €
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi - image 16
450,000 € (1,899 €/m²)
237 m²
5 Soba
4 Kupatilo

Prodaja, kuća, 237m², Sutorina, Herceg Novi

Sutorina, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Trospratna dvojna kuca Herceg Novi Sutorina. Povrsina kuce 237 m2, sastoji se od:

Suteren garaza od 15 m2, prizemlje ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, 2 kupatila, dnevna soba, terasa 70 m2, prvi sprat hodnik, tri spavace sobe,  kupatilo, terasa 76 m2, potkrovlje hodnik, 3 spavace, kupatilo, terasa   76m2. Kuca u dobrom stanju, povrsina dvorista oko kuce 241 m2. Udaljenost od mora oko 4 km, granice sa Hrvatskom 2 km, aerodroma Cilipi 20 km. Cijena: 450.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
472899
Objavljeno
25.09.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

237m²

Sobe

5

Kupatila

4

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1898.73 €

Učešće 90,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,182 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
360,000 €
Učešće
90,000 €
Ukupna kamata
163,567 €
Ukupno plaćanje
523,567 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Herceg Novi

Sutorina
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 23.8% niža od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 2491.83 €/m²

Ova nekretnina je 10.04% manja od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 263 m²

Kvadratura

237m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Sutorina

Prodaja, plac, 1677m², Sutorina, Herceg Novi

167,000 €

Sutorina

1677
Prodaja, plac, 1677m², Sutorina, Herceg Novi
Kuća in Sutorina

Prodaja, kuća, 100m², Sutorina, Herceg Novi

230,000 €