90,000 €
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi - image 11
90,000 € (1,184 €/m²)
76 m²

Prodaja, kuća, 76m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Kuca za adaptaciju Herceg Novi naselje Bijela. Prizemna kuce osnove 76 m2, povrsina dvorista oko kuce 168 m2. Kuca se nalazi u mirnom dijelu Bijele na svega 250 metara od mora. Teren ravan pogodna za setnju, pristupni put lokaciji dobar. Parking prostor obezbjedjen. Udaljenost od centra Bijele oko 300 metara. Kuca je uknjizena u katstru nepokretnosti, potrebna rekonsturkcija objekta. Cijena: 90.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
452434
Objavljeno
31.07.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

76m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1184.21 €

Učešće 18,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
436 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
72,000 €
Učešće
18,000 €
Ukupna kamata
32,713 €
Ukupno plaćanje
104,713 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Bijela

Bijela
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 57.79% niža od prosječne cijene na lokaciji Bijela

Prosječna cijena: 2805.29 €/m²

Ova nekretnina je 67.98% manja od prosječne veličine na lokaciji Bijela

Prosječna veličina: 237 m²

Kvadratura

76m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi

Na Upit

Bijela

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi

220,800 €

Bijela

2 sobe 64