525,000 €
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi - image 16
525,000 € (5,198 €/m²)
101 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 101m², Centar, Herceg Novi

Centar, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Porodicna kuca sa prelijepom bastom Herceg Novi stari grad. Povrsina kuce 101 m2 (uknjizena na 82 m2) dupleks stan na dva nivoa. Raspored prostorija: prizemlje - ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa (zastaklena), sprat – dvije spavace sobe, dnevna soba, hodnik, kupatilo, terasa. Pomocni objekat u dvorisu 16 m2, povrsina kultivisanog dvorista oko kuce 267 m2. Kuca u odlicnom stanju, cijena: 525. 000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
418633
Objavljeno
02.07.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

101m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5198.02 €

Učešće 105,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,545 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
420,000 €
Učešće
105,000 €
Ukupna kamata
190,828 €
Ukupno plaćanje
610,828 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Herceg Novi

Centar
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 101.23% viša od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 2583.15 €/m²

Ova nekretnina je 25.02% manja od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 135 m²

Kvadratura

101m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Centar, Herceg Novi

119,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², Centar, Herceg Novi
Verifikovan Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 376m², Centar, Herceg Novi