395,000 €
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora - image 20
395,000 € (1,362 €/m²)
290 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 290m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Opis nekretnine

IDP2866 For sale: A beautiful family estate in Vrbanj, covering 1,600 m², enclosed by a stone wall with a wrought iron gate at the entrance. The estate includes three fully completed houses.

First House:
- 100 m²
- Ground floor: Living room, kitchen, bathroom, and veranda
- First floor: 3 bedrooms, cistern with a capacity of 16 m³
- Wood-burning stove

Second House:
- 100 m²
- Ground floor: Living room, kitchen, bathroom
- First floor: Loft with a bed and jacuzzi, heating stove, stone-built cistern with a 16 m³ capacity and top insulation

Third House:
- 90 m²
- Ground floor: Living room with a veranda, dining room, kitchen, bathroom, and storage at the back
- First floor: Large bedroom with a Turkish bath, with the option to convert into two rooms if desired

Additionally, the estate has foundations and walls laid for a tavern, smokehouse, and prefabricated pool.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
409352
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

290m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1362.07 €

Učešće 79,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,915 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
316,000 €
Učešće
79,000 €
Ukupna kamata
143,575 €
Ukupno plaćanje
459,575 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Herceg Novi

Herceg Novi
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 62.26% niža od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 3608.73 €/m²

Ova nekretnina je 90.52% veća od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 152 m²

Kvadratura

290m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Kuća in Herceg Novi

Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 sobe 3 kupatila 189
Prodaja, kuća, 189m², Herceg Novi, Crna Gora
Premium Poslovni prostor in Igalo

Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi