140,000 €
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi - image 11
140,000 € (979 €/m²)
143 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 143m², Mojdež, Herceg Novi

Mojdež, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaja dva stana sa dvoristem Mojdez. Prizemlje trosoban stan 94 m2, prvi sprat jednosoban stan 49 m2. Povrsina zemljsta oko kuce 476 m2. Udaljenost od Herceg Novog 6 km. Stanovi u procesu legalizacije. Cijena 140.000 eura

Mogucnost zasebne kupovine stana 94m2 (prizemlje) i placa 230m2 : 100.000€

Detalji o nekretnini

ID oglasa
30098
Objavljeno
11.01.2022
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

143m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 979.02 €

Učešće 28,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
679 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
112,000 €
Učešće
28,000 €
Ukupna kamata
50,888 €
Ukupno plaćanje
162,888 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Herceg Novi

Mojdež
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 44.52% niža od prosječne cijene na lokaciji Mojdež

Prosječna cijena: 1764.71 €/m²

Ova nekretnina je 59.47% veća od prosječne veličine na lokaciji Mojdež

Prosječna veličina: 90 m²

Kvadratura

143m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Mojdež

Prodaja, kuća, 100m², Mojdež, Herceg Novi

265,000 €

Mojdež

4 sobe 2 kupatila 100
Prodaja, kuća, 100m², Mojdež, Herceg Novi
Kuća in Mojdež

Prodaja, kuća, 101m², Mojdež, Herceg Novi

230,000 €

Mojdež

3 sobe 2 kupatila 101
Prodaja, kuća, 101m², Mojdež, Herceg Novi