215,000 €
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi - image 13
215,000 € (2,108 €/m²)
102 m²

Prodaja, kuća, 102m², Igalo, Herceg Novi

Igalo, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Kamene kuce Herceg Novi – Kamena kuca sa pogledom na more, Igalo

ID-K654

Kategorija: prodaja

Vrsta: kamena kuca

Opstina: Herceg Novi

Naselje: Igalo

Lokacija: blizu centra Igala, ispod magistrale

Povrsina objekta: 102m²

Povrsina placa: 238m² dvorista

Udaljenost od mora: 300m

Opis: Na prodaju, kamena kuca u redu smestena u neposrednoj blizini centra Igala i mora. Jedinstven objekat na ovoj lokaciji. Kuca sesastoji od dve etaze i tavanskog prostora u krovu. Objekat je okruzen dvoristem povrsine 238m2.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
289969
Objavljeno
24.09.2024
Ažuriran
16.02.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

102m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Površina placa

238

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2107.84 €

Učešće 43,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,042 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
172,000 €
Učešće
43,000 €
Ukupna kamata
78,149 €
Ukupno plaćanje
250,149 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Igalo

Igalo
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 14.61% niža od prosječne cijene na lokaciji Igalo

Prosječna cijena: 2468.56 €/m²

Ova nekretnina je 49.46% manja od prosječne veličine na lokaciji Igalo

Prosječna veličina: 202 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Svetionik Nekretnine

Registarski broj

2945916

Lokacija

Herceg Novi

Igalo

Kvadratura

102m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Svetionik Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Igalo

Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi

200,000 €

Igalo

50
Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi
Premium Stan in Igalo

Prodaja, dvosoban stan, 158m², Igalo, Herceg Novi

515,000 €

Igalo

2 sobe 0 158