420,000 €
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi - image 9
420,000 € (2,320 €/m²)
181 m²
4 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 181m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

House for sale in Bijela, municipality of Herceg Novi. The house has a total area of 181m2.

The house is located on a large plot of 933 m2, with rich Mediterranean vegetation and fruit trees.

Within walking distance there is all the necessary infrastructure - a cafe, a supermarket, a pharmacy, an embankment.

House layout:

1st floor: 2 separate apartments, each with 1 bedroom, living room, separate kitchen and bathroom.

2nd floor: 2 spacious bedrooms, large living room, bathroom and terrace overlooking the sea and the city. This floor has a separate entrance.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
215266
Objavljeno
06.02.2024
Ažuriran
20.03.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

181m²

Sobe

4

Kupatila

3

Površina placa

933

Agencija

Forte Mare

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2320.44 €

Učešće 84,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,036 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
336,000 €
Učešće
84,000 €
Ukupna kamata
152,663 €
Ukupno plaćanje
488,663 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Herceg Novi

Bijela
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 15.25% niža od prosječne cijene na lokaciji Bijela

Prosječna cijena: 2737.89 €/m²

Ova nekretnina je 21.76% manja od prosječne veličine na lokaciji Bijela

Prosječna veličina: 231 m²

Kvadratura

181m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Forte Mare

Slične nekretnine

Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi

Na Upit

Bijela

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi