360,000 €
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi - image 13
360,000 € (5,000 €/m²)
72 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 72m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Dvojna kuca na obali mora Bijela Boka Kotorska. Veoma atraktivna lokacija, teren ravan. Povrsina kuce 72 m2, pomocni objekat 10 m2, garaza 15 m2. Povrsina zemljista oko objekta 792 m2. Udaljenost od Herceg Novog 15 km, od aerodrome Tivat 12 km. Cijena: 360.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
199124
Objavljeno
30.11.2023
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5000.00 €

Učešće 72,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,745 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
288,000 €
Učešće
72,000 €
Ukupna kamata
130,854 €
Ukupno plaćanje
418,854 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Herceg Novi

Bijela
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 46.55% viša od prosječne cijene na lokaciji Bijela

Prosječna cijena: 3411.76 €/m²

Ova nekretnina je 37.66% manja od prosječne veličine na lokaciji Bijela

Prosječna veličina: 116 m²

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi

Na Upit

Bijela

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi

220,800 €