165,000 €
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 16
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 17
  • Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi - image 18
165,000 € (2,063 €/m²)
80 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 80m², Podi, Herceg Novi

Podi, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Dvojna kuca Podi Herceg Novi. Povrsina kuce 80 m2, raspored prostorija: ulazni hodnik, dva kupatila, tri spavace sobe, terasa, kuhinja, dnevna soba. Povrsina dvorista oko kuce 356 m2. Kuca za legalizaciju. Udaljenost od mora 4 km. Cijena: 165.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
150709
Objavljeno
04.07.2023
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

80m²

Sobe

3

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2062.50 €

Učešće 33,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
800 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
132,000 €
Učešće
33,000 €
Ukupna kamata
59,975 €
Ukupno plaćanje
191,975 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Herceg Novi

Podi
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 30.18% niža od prosječne cijene na lokaciji Podi

Prosječna cijena: 2954.07 €/m²

Ova nekretnina je 50.26% manja od prosječne veličine na lokaciji Podi

Prosječna veličina: 161 m²

Kvadratura

80m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Kuća in Podi

Prodaja, kuća, 320m², Podi, Herceg Novi

690,000 €

Podi

4 sobe 4 kupatila 320
Prodaja, kuća, 320m², Podi, Herceg Novi
Premium Kuća in Podi

Prodaja, kuća, 115m², Podi, Herceg Novi

469,000 €

Podi

2 sobe 115
Prodaja, kuća, 115m², Podi, Herceg Novi