243,000 €
  • Prodaja, kuća, 266m², Igalo, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 266m², Igalo, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 266m², Igalo, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 266m², Igalo, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 266m², Igalo, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 266m², Igalo, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 266m², Igalo, Herceg Novi - image 7
243,000 € (914 €/m²)
266 m²

Prodaja, kuća, 266m², Igalo, Herceg Novi

Igalo, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Kuca u izgradnji sa 4 stana Igalo Herceg Novi. Ukupna povrsina kuce 266 m2, povrsina dvorista oko kuce 85 m2. Suteren apartman 27 m2, prizemlje 81 m2, prvi sprat 88 m2, potkrovlje 70 m2. Dvije etaze za legalizaciju. Udaljenost od mora, plaze, 500 metara. Cijena: 243.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
148164
Objavljeno
28.06.2023
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

266m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 913.53 €

Učešće 48,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,178 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
194,400 €
Učešće
48,600 €
Ukupna kamata
88,326 €
Ukupno plaćanje
282,726 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Igalo

Igalo
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 62.99% niža od prosječne cijene na lokaciji Igalo

Prosječna cijena: 2468.56 €/m²

Ova nekretnina je 31.79% veća od prosječne veličine na lokaciji Igalo

Prosječna veličina: 202 m²

Kvadratura

266m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Igalo

Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi

200,000 €

Igalo

50
Prodaja, poslovni prostor, 50m², Igalo, Herceg Novi
Premium Stan in Igalo

Prodaja, dvosoban stan, 158m², Igalo, Herceg Novi

515,000 €

Igalo

2 sobe 0 158
Prodaja, dvosoban stan, 158m², Igalo, Herceg Novi