160,000 €
  • Prodaja, kuća, 128m², Danilovgrad, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 128m², Danilovgrad, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 128m², Danilovgrad, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 128m², Danilovgrad, Crna Gora - image 4
160,000 € (1,250 €/m²)
128 m²

Prodaja, kuća, 128m², Danilovgrad, Crna Gora

Danilovgrad, Crna Gora

Opis nekretnine

Kuća, površine 128m2, na placu površine 1.500m2, na manje od 2 km udaljenosti od Danilovgrada.
Nalazi se u mirnom okruženju, a moguća je kupovina preko kredita banke.
Takođe je moguća zamijena za dvosoban stan u Podgorici.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
453411
Objavljeno
03.08.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

128m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1250.00 €

Učešće 32,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
776 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
128,000 €
Učešće
32,000 €
Ukupna kamata
58,157 €
Ukupno plaćanje
186,157 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Danilovgrad

Danilovgrad
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 4.3% niža od prosječne cijene na lokaciji Danilovgrad

Prosječna cijena: 1306.17 €/m²

Ova nekretnina je 15.36% manja od prosječne veličine na lokaciji Danilovgrad

Prosječna veličina: 151 m²

1,306 €
Prosječna godišnja cijena
+14%
Trend cijena (godišnje)
290

Kvadratura

128m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Gorica

Prodaja, plac, 457m², Gorica, Danilovgrad

12,500 €

Gorica

457
Prodaja, plac, 457m², Gorica, Danilovgrad
Verifikovan Premium Zemljište in Danilovgrad

Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora