140,000 €
  • Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora - image 8
140,000 € (3,256 €/m²)
43 m²
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 43m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

ID 408.

Budva · Kuća · --- · 140.000 €

📌 Lokacija: Budva

📐 Površina: 43 m² + terasa 10 m²
[ako parking postoji] 🅿️ Parking: Nije navedeno
[ako pogled postoji] 👁️ Pogled: Nije navedeno

Ova kuća od 43 m² sa terasom od 10 m² nudi značajan investicioni potencijal u Budvi. Posjeduje dozvolu za gradnju do 320 m², što omogućava proširenje postojećeg objekta ili realizaciju novog projekta. Idealan je izbor za investitore ili one koji žele da grade po sopstvenim željama na atraktivnoj lokaciji.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559878
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

43m²

Sobe

0

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3255.81 €

Učešće 28,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
679 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
112,000 €
Učešće
28,000 €
Ukupna kamata
50,888 €
Ukupno plaćanje
162,888 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Crna Gora

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 0.52% niža od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3272.73 €/m²

Ova nekretnina je 89.68% manja od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 417 m²

3,120 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
6
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Crna Gora

Budva

Kvadratura

43m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120