110,000 €
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 1
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 2
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 3
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 4
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 5
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 6
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 7
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 8
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 9
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 10
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 11
  • Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva - image 12
110,000 € (1,310 €/m²)
84 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 84m², Dobra Voda, Budva

Dobra Voda, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

The two-storey house is located on a 242m2 plot of land in Dobra Voda (Dubrava village). Two separate entrances to the 2-bedroom apartments; floor above 46m2, 1st floor 38m2, sea view. Imported water (two tanks: one is filled with imported water, and the other is filled from the roof), sewage septic tank. There is a well-maintained orchard and grapes in the courtyard. Parking in the yard and next to the house. Veliki Pijesak Beach is 1 km away. The house is fully ready to move in. The first floor is legalized.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544791
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

84m²

Sobe

4

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1309.52 €

Učešće 22,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
533 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
88,000 €
Učešće
22,000 €
Ukupna kamata
39,983 €
Ukupno plaćanje
127,983 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Dobra Voda

Dobra Voda
Budva

Cijena ove nekretnine je 15.19% niža od prosječne cijene na lokaciji Dobra Voda

Prosječna cijena: 1544.12 €/m²

Ova nekretnina je 49.81% manja od prosječne veličine na lokaciji Dobra Voda

Prosječna veličina: 167 m²

1,393 €
Prosječna godišnja cijena
-3%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

84m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Dobra Voda

Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva

50,400 €

Dobra Voda

315
Prodaja, plac, 315m², Dobra Voda, Budva
Premium Stan in Dobra Voda

Prodaja, trosoban stan, 227m², Dobra Voda, Budva