650,000 €
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 1
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 2
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 3
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 4
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 5
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 6
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 7
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 8
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 9
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 10
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 11
  • Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva - image 12
650,000 € (2,766 €/m²)
235 m²
4 Soba
4 Kupatilo

Prodaja, kuća, 235m², Reževići, Budva

Reževići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

For sale is a spacious house with a total area of 235 m2, located on a plot of 1200 m2 in one of the most picturesque and prestigious areas of the coast.
The layout of the house:
4 spacious bedrooms
and 4 bathrooms
Bright living room
Kitchen and dining area
A terrace for relaxation
The house is ideal for a large family, relaxing by the sea or renting out.
Plot and additional features:
Land area — 1200 m2
It is allowed to build another villa on a plot of 700 m2
Excellent investment potential
The quiet, green surroundings, privacy and convenient access to the sea make this property particularly attractive.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544286
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
10.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

235m²

Sobe

4

Kupatila

4

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2765.96 €

Učešće 130,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,151 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
520,000 €
Učešće
130,000 €
Ukupna kamata
236,263 €
Ukupno plaćanje
756,263 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Reževići

Reževići
Budva

Cijena ove nekretnine je 35.55% niža od prosječne cijene na lokaciji Reževići

Prosječna cijena: 4291.67 €/m²

Ova nekretnina je 34.32% manja od prosječne veličine na lokaciji Reževići

Prosječna veličina: 358 m²

3,985 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
43

Kvadratura

235m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Reževići

Prodaja, plac, 218m², Reževići, Budva

218,000 €

Reževići

218
Prodaja, plac, 218m², Reževići, Budva
Premium Zemljište in Reževići

Prodaja, plac, 957m², Reževići, Budva

957 €