990,000 €
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 1
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 2
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 3
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 4
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 5
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 6
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 7
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 8
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 9
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 10
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 11
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 12
  • Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva - image 13
990,000 € (3,379 €/m²)
293 m²

Prodaja, kuća, 293m², Markovići, Budva

Markovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Budva, Markovići - nova savremena vila sa bazenom, površina vile iznosi 293 m², a zemljište ukupno je površine 520 m² i sastoji se od tri etaže.

Vila je organizovana na tri nivoa:

U prizemlju se nalazi trosoban apartman površine 97 m², sa velikom terasom od 70 m² i otvorenim pogledom na more.

Prvi sprat je takođe organizovan kao prostran trosoban apartman površine 100 m², sa izuzetnim pogledom na more.

Drugi sprat se sastoji od dvosobnog apartmana površine 96 m².

Dvorište je kompletno uređeno, sa bazenom, vanjskom kuhinjom i tri parking mjesta.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
452719
Objavljeno
31.07.2025
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

293m²

Sobe

5+

Kupatila

N/A

Parking

3

Površina placa

520

Agencija

Danijela

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3378.84 €

Učešće 198,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,799 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
792,000 €
Učešće
198,000 €
Ukupna kamata
359,847 €
Ukupno plaćanje
1,151.847 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Budva

Markovići
Budva

Cijena ove nekretnine je 53.58% viša od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 2200.00 €/m²

Ova nekretnina je 22.03% manja od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 376 m²

Kvadratura

293m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Danijela

Slične nekretnine

Premium Kuća in Markovići

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

546,000 €

Markovići

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva
Premium Kuća in Markovići

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

546,000 €

Markovići

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva