1,100.000 €
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora - image 19
1,100.000 € (2,764 €/m²)
398 m²

Prodaja, kuća, 398m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajemo – kuću u Budvi. Nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Gospoština, iznad Hotela Avala.
Ukupna površina objekta je 398m², od čega su: podrum 27m², prizemlje 108m², prvi sprat 107m², drugi sprat 107m² i potkrovlje 49m². Objekat se nalazi na parceli od 341m², od čega je korisne površine dvorišta 198m².
Objekat se trenutno koristi u turističke svrhe.

Cijena 1.100.000€

Za više informacija pozovite:
Iva +06*/****-***
www.remontenegro.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444862
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
31.01.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

398m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2763.82 €

Učešće 220,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
5,333 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
880,000 €
Učešće
220,000 €
Ukupna kamata
399,830 €
Ukupno plaćanje
1,279.830 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene kuća - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 11.42% niža od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3120.12 €/m²

Ova nekretnina je 29.97% veća od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 306 m²

3,120 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
316

Kvadratura

398m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Pržno

Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva

85,000 €

Pržno

0 soba 1 kupatilo 25
Prodaja, garsonjera, 25m², Pržno, Budva
Premium Stan in Rozino

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Rozino, Budva