375,000 €
  • Prodaja, kuća, 285m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 285m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 285m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 285m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 285m², Budva, Crna Gora - image 5
375,000 € (1,316 €/m²)
285 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 285m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

This exceptional property is located in the picturesque area of Blizikuce, Budva. The house offers an impressive living space of 285m2 and is situated on a spacious plot spanning 500m2. The ground floor features a spacious and stylish 1-bedroom apartment. As you ascend to the second floor, you will find two more apartments. These apartments are thoughtfully designed to maximize space and functionality. Each apartment consists of a living room, a kitchen with dining area, a bedroom and a bathroom. The house is being sold unfurnished, allowing the future owner to personalize the interiors according to their unique style and preferences. With its generous dimensions, there is ample opportunity to create inviting living spaces, incorporate high-end finishes, and curate a dream home tailored to your taste. The breathtaking sea view adds to the allure of this property, providing a constant reminder of the natural beauty that surrounds it. This exceptional house in Blizikuce, Budva, offers a remarkable opportunity to own a spacious property with three apartments and a captivating sea view.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444463
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

285m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1315.79 €

Učešće 75,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,818 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
300,000 €
Učešće
75,000 €
Ukupna kamata
136,306 €
Ukupno plaćanje
436,306 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene trosobnih kuća - Budva

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 62.63% niža od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 3521.37 €/m²

Ova nekretnina je 35.45% veća od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 210 m²

3,040 €
Prosječna godišnja cijena
-1%
Trend cijena (godišnje)
310

Kvadratura

285m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva