2,500.000 €
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora - image 21
2,500.000 € (2,473 €/m²)
1011 m²
1 Soba

Prodaja, kuća, 1011m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

IDD#1639 We present two exquisite villas with pools for sale in Budva.
Villa A - Price: €1,500,000 (can be purchased separately)
Basement - 113m2
First floor - 79m2
Ground floor - 58m2
First floor - 80m2
Second floor - 81m2
Total living space - 292m2
Pool - 17m2
Terrace and garden - 150m2
Total - 465m2
Villa B - Not available for separate sale, only together with Villa A
Land area - 352m2
Basement - 135m2
First floor - 104m2
Ground floor - 65m2
First floor - 89m2
Second floor - 71m2
Total living space - 329m2
Pool - 23m2
Terrace and garden - 194m2
Total - 546m2
Villa A + Villa B - Price: €2,500,000
Land area - 632m2
Basement - 248m2
Ground floor - 183m2
First floor - 123m2
Second floor - 169m2
Total living space - 152m2
Living - 2m2
Terrace and garden - 40m2
Total - 344m2

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444349
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
09.01.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

1011m²

Sobe

1

Kupatila

0

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2472.80 €

Učešće 500,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
12,120 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
2,000.000 €
Učešće
500,000 €
Ukupna kamata
908,706 €
Ukupno plaćanje
2,908.706 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih kuća - Crna Gora

Budva
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 16.2% niža od prosječne cijene na lokaciji Budva

Prosječna cijena: 2950.69 €/m²

Ova nekretnina je 365.73% veća od prosječne veličine na lokaciji Budva

Prosječna veličina: 217 m²

3,040 €
Prosječna godišnja cijena
-1%
Trend cijena (godišnje)
312

Kvadratura

1011m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Babilonija

Prodaja, trosoban stan, 86m², Babilonija, Budva

390,000 €

Babilonija

3 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, trosoban stan, 86m², Babilonija, Budva
Premium Stan in Bečići