380,000 €
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora - image 9
380,000 € (1,727 €/m²)
220 m²
5 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 220m², Bijelo Polje, Crna Gora

Bijelo Polje, Crna Gora

Opis nekretnine

Two-storey house with a spacious courtyard in the village of Polye, Bar. The house is 220 m2 + 2 garages. The plot is 1040 meters

The structure of the main part of the house:
On the ground floor there is an entrance hall, a living room, a kitchen, three bedrooms and a bathroom. The layout of the second floor is identical to the first.

The city's water supply and sewerage are connected. The house is located in a quiet and convenient location, as there are shops and a school in the immediate vicinity. The sea is about 2 km away.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544367
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
23.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

220m²

Sobe

5

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1727.27 €

Učešće 76,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,842 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
304,000 €
Učešće
76,000 €
Ukupna kamata
138,123 €
Ukupno plaćanje
442,123 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Crna Gora

Bijelo Polje
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 11.97% niža od prosječne cijene na lokaciji Crna Gora

Prosječna cijena: 1962.25 €/m²

Ova nekretnina je 24.28% manja od prosječne veličine na lokaciji Crna Gora

Prosječna veličina: 291 m²

Kvadratura

220m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Bijelo Polje

Prodaja, plac, 289m², Bijelo Polje, Crna Gora

15,000 €

Bijelo Polje

289
Prodaja, plac, 289m², Bijelo Polje, Crna Gora
Premium Zemljište in Bijelo Polje

Prodaja, plac, 8246m², Bijelo Polje, Crna Gora