210,000 €
  • Prodaja, kuća, 90m², Šušanj, Bar - image 1
  • Prodaja, kuća, 90m², Šušanj, Bar - image 2
  • Prodaja, kuća, 90m², Šušanj, Bar - image 3
  • Prodaja, kuća, 90m², Šušanj, Bar - image 4
210,000 € (2,333 €/m²)
90 m²
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 90m², Šušanj, Bar

Šušanj, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

ID 348.

Бар · Кућа · 4 спаваће · 210.000 €

📌 Локација: Шушањ

📐 Површина: 90 м²
🏗 Спрат: 1
🅿️ Паркинг: 4 мјеста

Продаје се први спрат куће са четири апартмана у мирном дијелу Шушања. Објекат је са новим реновирањем, замјеном инсталација и столарије. Рејон је погодан за живот и одмор, близу плаже и све потребне инфраструктуре. Одлична опција за издавање туристима, са потенцијалним приходом током сезоне.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559873
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

90m²

Sobe

0

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2333.33 €

Učešće 42,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,018 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
168,000 €
Učešće
42,000 €
Ukupna kamata
76,331 €
Ukupno plaćanje
244,331 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Bar

Šušanj

Kvadratura

90m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Kuća in Šušanj

Prodaja, kuća, 74m², Šušanj, Bar

85,000 €

Šušanj

3 sobe 1 kupatilo 74
Prodaja, kuća, 74m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar

200,000 €

Šušanj

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Šušanj, Bar

137,250 €

Šušanj

2 sobe 1 kupatilo 61
Prodaja, dvosoban stan, 61m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Šušanj, Bar

116,600 €

Šušanj

1 soba 1 kupatilo 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², Šušanj, Bar