320,000 €
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 1
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 2
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 3
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 4
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 5
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 6
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 7
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 8
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 9
  • Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar - image 10
320,000 € (2,667 €/m²)
120 m²
5 Soba
5 Kupatilo

Prodaja, kuća, 120m², Šušanj, Bar

Šušanj, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se legalna porodična kuća na izuzetnoj lokaciji u prvoj liniji mora u Šušnju, u Bar, u blizini hotela, prema Sutomore.

📍 Jedna od najtraženijih lokacija na primorju – idealna za turizam i sigurnu investiciju.

📐 Površina placa: 292m²

📄 Status: 1/1, potpuno legalno

🏗 Investitorski potencijal:

✔ Dozvoljena gradnja: P+3 + potkrovlje

✔ Mogućnost izgradnje apart-hotela ili luksuzne vile

✔ Odlična lokacija za turističko izdavanje

🏡 Postojeći objekat:

✔ 5 apartmana + studio (razrađen posao izdavanja)

✔ 5 kupatila

✔ Odmah spremno za korišćenje i prihod

Prva linija – rijetkost na tržištu!

Kombinacija gotovog biznisa i velikog investicionog potencijala – prava prilika!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548241
Objavljeno
20.04.2026
Ažuriran
10.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

120m²

Sobe

5

Kupatila

5

Broj terasa

2

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2666.67 €

Učešće 64,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,551 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
256,000 €
Učešće
64,000 €
Ukupna kamata
116,314 €
Ukupno plaćanje
372,314 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Bar

Šušanj
Bar

Cijena ove nekretnine je 45.45% viša od prosječne cijene na lokaciji Šušanj

Prosječna cijena: 1833.33 €/m²

Ova nekretnina je 63.65% manja od prosječne veličine na lokaciji Šušanj

Prosječna veličina: 330 m²

Kvadratura

120m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Urbanico Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Šušanj

Prodaja, kuća, 74m², Šušanj, Bar

85,000 €

Šušanj

3 sobe 1 kupatilo 74
Prodaja, kuća, 74m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar

200,000 €

Šušanj

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar