370,000 €
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 1
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 2
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 3
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 4
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 5
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 6
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 7
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 8
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 9
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 10
  • Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar - image 11
370,000 € (2,022 €/m²)
183 m²
4 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 183m², Zagrađe, Bar

Zagrađe, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Kuća površine 183 m², smještena na placu od 204 m², u mirnom i prirodnom ambijentu naselja Zagrađe, samo 9 km od Bara, 700 m od plaže Maljevik i 2 km od Sutomora.

4 spavaće sobe (3 sa sopstvenim kupatilima)

Dnevna soba sa kuhinjom

2 terase sa pogledom na more

Garaža + parking

Ajax alarmni sistem sa kamerama

Podno grijanje, klimatizacija, ventilacija

Parket, mermerno stepenište

Elektronska brava i kapija na daljinsko upravljanje

Hidrofor

Detalji o nekretnini

ID oglasa
445953
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

183m²

Sobe

4

Kupatila

3

Parking

2

Površina placa

204

Agencija

Danijela

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2021.86 €

Učešće 74,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,794 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
296,000 €
Učešće
74,000 €
Ukupna kamata
134,488 €
Ukupno plaćanje
430,488 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Bar

Zagrađe
Bar

Cijena ove nekretnine je 31.35% viša od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1539.32 €/m²

Ova nekretnina je 2.73% veća od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 178 m²

Kvadratura

183m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Danijela

Slične nekretnine

Premium Kuća in Zagrađe

Prodaja, kuća, 144m², Zagrađe, Bar

155,000 €

Zagrađe

2 sobe 1 kupatilo 144
Prodaja, kuća, 144m², Zagrađe, Bar
Premium Kuća in Zagrađe

Prodaja, kuća, 400m², Zagrađe, Bar

450,000 €

Zagrađe

9 soba 3 kupatila 400
Prodaja, kuća, 400m², Zagrađe, Bar
Kuća in Zagrađe

Prodaja, kuća, 60m², Zagrađe, Bar