860,000 €
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora - image 10
860,000 € (2,293 €/m²)
375 m²

Prodaja, kuća, 375m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Ova luksuzna vila u Baru, Bjeliši, ističe se modernim dizajnom i prostranim životnim prostorima. Izgrađena 2015. godine, trospratna kuća nudi ukupno 375 m² stambenog prostora i nalazi se na placu od 500 m².

Vila sadrži 6 spavaćih soba, 3 kupatila, prostrani dnevni boravak i kuhinju. Unutrašnjost je ukrašena španskom i italijanskom keramikom, dok su vrata ručno izrađena od punog drveta. Sa prostranih terasa pruža se predivan pogled na more i grad.

Kuća je opremljena klima uređajima i centralnim grijanjem. Sa parking prostorom za 6 vozila, ova jedinstvena nekretnina nudi udoban i praktičan život, udaljena samo 1500 metara od mora.

Za više informacija, slobodno nas kontaktirajte.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
453747
Objavljeno
04.08.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

375m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2293.33 €

Učešće 172,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,169 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
688,000 €
Učešće
172,000 €
Ukupna kamata
312,595 €
Ukupno plaćanje
1,000.595 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 56.47% viša od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1465.64 €/m²

Ova nekretnina je 83.21% veća od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 205 m²

1,466 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
284

Kvadratura

375m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Dobre Vode

Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar

380,000 €

Dobre Vode

3 sobe 2 kupatila 241
Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar

125,000 €