890,000 €
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora - image 11
890,000 € (3,870 €/m²)
230 m²
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 230m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se namještena kuća, površine 230m2, u mjestu Šušanj u Baru

Nalazi se na 30m udaljenosti od mora, na ograđenom placu od 600m2. Posjeduje neiskorišteni dio dvorišta iza kuće. Dostupan je parking ispred objekta. 

Na prizemlju se nalazi poslovni prostor površine 70m2.

Struktura prvog sprata: ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo, vešeraj, spavaća soba, terasa

Struktura drugog sprata: ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo, spavaća soba, terasa.

Struktura trećeg sprata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo. 

Sve prostorije su klimatizovane. 

 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
445410
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

230m²

Sobe

N/A

Kupatila

3

Godina izgradnje

2000

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3869.57 €

Učešće 178,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,315 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
712,000 €
Učešće
178,000 €
Ukupna kamata
323,499 €
Ukupno plaćanje
1,035.499 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 165.68% viša od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1456.48 €/m²

Ova nekretnina je 11.68% veća od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 206 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Multitask nekretnine

Registarski broj

3286932

Lokacija

Crna Gora

Bar

Kvadratura

230m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Multitask nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar