350,000 €
  • Prodaja, kuća, 460m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 460m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 460m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 460m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 460m², Bar, Crna Gora - image 5
350,000 € (761 €/m²)
460 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 460m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

The new house of modern construction is located in an excellent and quiet location in Bar. The house is 7 km from the city center, surrounded by untouched nature. The house has an area of ​​460m2 and is located on a plot of 2800m2. The house consists of a ground floor and a first floor. The ground floor has an area of ​​250m2 and consists of a spacious living room, kitchen, dining room, bedroom and three bathrooms. The first floor has an area of ​​210m2 and consists of four bedrooms with bathrooms and terraces. The house has a beautiful view of the sea and the Bar. Parking is provided.
There is a possibility of exchange for an apartment for an additional fee.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444479
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

460m²

Sobe

5

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 760.87 €

Učešće 70,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,697 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
280,000 €
Učešće
70,000 €
Ukupna kamata
127,219 €
Ukupno plaćanje
407,219 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 43.48% niža od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1346.21 €/m²

Ova nekretnina je 93% veća od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 238 m²

1,466 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
310

Kvadratura

460m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Dobre Vode

Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar

380,000 €

Dobre Vode

3 sobe 2 kupatila 241
Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar