400,600 €
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora - image 9
400,600 € (4,402 €/m²)
91 m²

Prodaja, kuća, 91m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Izdaje se trosoban stan na spratu privatne kuće na Utjehi. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, velike dnevne sobe, dva kupatila, ostave i dvije tarase sa pogledom na more. Izdaje se na duži period. U ljetnjim mjesecima 600 e, zimi 400 e. Potrebno je placati komunalije i vodu koja se puni u rezervoar sa hidroforom. Zakupac može koristiti parking takođe i baštu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
434964
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
15.12.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

91m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4402.20 €

Učešće 80,120 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,942 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
320,480 €
Učešće
80,120 €
Ukupna kamata
145,611 €
Ukupno plaćanje
466,091 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 202.25% viša od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1456.48 €/m²

Ova nekretnina je 55.81% manja od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 206 m²

Kvadratura

91m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, trosoban stan, 86m², Bjeliši, Bar

240,800 €

Bjeliši

3 sobe 1 kupatilo 86
Prodaja, trosoban stan, 86m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar