430,000 €
  • Prodaja, kuća, 376m², Sutomore, Bar - image 1
  • Prodaja, kuća, 376m², Sutomore, Bar - image 2
  • Prodaja, kuća, 376m², Sutomore, Bar - image 3
  • Prodaja, kuća, 376m², Sutomore, Bar - image 4
  • Prodaja, kuća, 376m², Sutomore, Bar - image 5
  • Prodaja, kuća, 376m², Sutomore, Bar - image 6
430,000 € (1,144 €/m²)
376 m²

Prodaja, kuća, 376m², Sutomore, Bar

Sutomore, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA, SUTOMORE – HOTEL

Prodaje se porodična stambena zgrada locirana na mirnoj lokaciji u turističkom mjestu, u Sutomoru, Opština Bar. Zgrada je upisana u list nepokretnosti i sagradjena je u skladu sa Zakonom.

Objekat je posluzio kao hotelski smjestaj koji u ljetnjem periodu radi punim kapacitetom. Objekat ima 376m² , 17 soba je raspoređeno na 3 sprata, od toga 15 dvokrevetnih i 2 četvorokrevetne (ukupan kapacitet - 38 ležajeva). Svaka soba ima svoje kupatilo, klima uređaj, TV sa kablovskim programima I mini bar frižider.

Kompletno je opremljen inventarom koji je uključen u prodajnu cijenu. Pored recepcije je prostorija koja je trenutno bez namjene, ali sa svim potrebnim priključcima za kuhinju. Iza objekta je skladišni prostor za odlaganje posteljine i potrošnog materijala.

Kompletno dvorište i komunikacija unutar objekta su pokriveni video nadzorom. Kvadratura placa je 550m2. Dvorište je ograđeno a ispred ulazne kapije obezbijeđeno 6 parking mjesta.

Cijena: 430 000€

Luxury Property Montenegro

+38267000710 +38267000740 +38267000780

Detalji o nekretnini

ID oglasa
418831
Objavljeno
01.07.2025
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

376m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1143.62 €

Učešće 86,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,085 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
344,000 €
Učešće
86,000 €
Ukupna kamata
156,297 €
Ukupno plaćanje
500,297 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Sutomore

Sutomore
Bar

Cijena ove nekretnine je 7.28% niža od prosječne cijene na lokaciji Sutomore

Prosječna cijena: 1233.46 €/m²

Ova nekretnina je 124.85% veća od prosječne veličine na lokaciji Sutomore

Prosječna veličina: 167 m²

1,233 €
Prosječna godišnja cijena
+5%
Trend cijena (godišnje)
318

Kvadratura

376m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Luxury

Slične nekretnine

Premium Stan in Sutomore

Prodaja, trosoban stan, 76m², Sutomore, Bar

120,000 €

Sutomore

3 sobe 1 kupatilo 76
Prodaja, trosoban stan, 76m², Sutomore, Bar
Premium Kuća in Sutomore

Prodaja, kuća, 60m², Sutomore, Bar

40,000 €

Sutomore

2 sobe 1 kupatilo 60