800,000 €
  • Prodaja, kuća, 515m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 515m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 515m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 515m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 515m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 515m², Bar, Crna Gora - image 6
800,000 € (1,553 €/m²)
515 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 515m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine, Crna GoraProdaje se dvospratna kuća sa pogledom na more u Baru.Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju, a sve što vam je potrebno za život je na pesačkoj udaljenosti. Apoteka, škola, vrtić i prodavnica udaljeni su 2-3 minute hoda, dok do mora ima svega 4 minuta hoda (30 metara). Kuća ima površinu od 650m²..Kuća sadrži cetri spavaćih soba, raspoređenih na dva sprata. Prvi sprat obuhvata dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo. Drugi sprat takođe ima dnevni boravak, kuhinju, 2 spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata su nameštena i opremljena.Ova nekretnina je odlična investicija za izdavanje apartmana i pruža idealne uslove za ugodan život.#Nekretnine #CrnaGora #Bar #KućaNaProdaju #PogledNaMore #Investicija #Apartmani #PriobalnaNekretnina #ProdajaKuće

Detalji o nekretnini

ID oglasa
307416
Objavljeno
07.11.2024
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

515m²

Sobe

4

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1553.40 €

Učešće 160,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,878 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
640,000 €
Učešće
160,000 €
Ukupna kamata
290,786 €
Ukupno plaćanje
930,786 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 1.66% viša od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1528.04 €/m²

Ova nekretnina je 187.95% veća od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 179 m²

1,466 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
556

Kvadratura

515m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Dobre Vode

Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar

380,000 €

Dobre Vode

3 sobe 2 kupatila 241
Prodaja, trosoban stan, 241m², Dobre Vode, Bar
Premium Stan in Centar

Prodaja, stan, 41m², Centar, Bar