190,000 €
  • Prodaja, kuća, 320m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 320m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 320m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 320m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 320m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 320m², Bar, Crna Gora - image 6
190,000 € (594 €/m²)
320 m²

Prodaja, kuća, 320m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Iskusite luksuzan život u Hladnoj Uvali, Opština Bar, uz ovu izuzetnu kuću na prodaju. Sa svojih 320 kvadratnih metara na placu od 380 kvadratnih metara, ova impresivna nekretnina je raspoređena na četiri nivoa, nudeći garažu sa prostorom za četiri automobila. Prvi sprat sadrži udoban stan sa dvije spavaće sobe. Drugi sprat se može pohvaliti prostranim stanom sa četiri spavaće sobe i staklenom otvorenom terasom. Treći sprat uključuje šarmantan jednosoban stan sa velikom terasom, savršenom za uživanje u zadivljujućem okruženju. Kuća je u potpunom vlasništvu prodavca sa 1/1 vlasništvom i podnešenom legalizacijom. Ne propustite ovu nevjerovatnu priliku da posjedujete svestran i prostran dom u jednoj od najpoželjnijih lokacija Opštine Bar. Kontaktirajte nas danas kako biste dogovorili razgledanje i osigurali svoju budućnost u Hladnoj Uvali.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
302101
Objavljeno
24.10.2024
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

320m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 593.75 €

Učešće 38,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
921 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
152,000 €
Učešće
38,000 €
Ukupna kamata
69,062 €
Ukupno plaćanje
221,062 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Bar

Bar
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 59.49% niža od prosječne cijene na lokaciji Bar

Prosječna cijena: 1465.64 €/m²

Ova nekretnina je 56.34% veća od prosječne veličine na lokaciji Bar

Prosječna veličina: 205 m²

1,466 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
566

Kvadratura

320m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Bjeliši

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 soba 1 kupatilo 36
Prodaja, jednosoban stan, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino