367,500 €
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora - image 10
367,500 € (1,847 €/m²)
199 m²

Prodaja, kuća, 199m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Opis nekretnine

Oduševljeni smo što vam možemo predstaviti prelijepo renoviranu i moderno opremljenu kuću na prodaju u mirnom naselju Rena u Baru. Smještena na adresi Rena 4, ova nekretnina nudi savršen spoj udobnosti i savremenog življenja, što je čini idealnim izborom za one koji traže miran način života.

Izgrađena 1981. godine i sa energetskim razredom A+, kuća ima četiri prostrane spavaće sobe i dva moderna kupatila, raspoređena na 199 m² stambenog prostora. Kuća je pažljivo ažurirana kako bi zadovoljila visoke standarde kvaliteta i dizajna, osiguravajući luksuzno iskustvo stanovanja.

Smještena na velikoj parceli od 636 m², nekretnina uključuje bujni vrt s voćnjakom i maslinama, pružajući mirno i privatno utočište na otvorenom. Sa tri praktična parking mjesta, imat ćete dovoljno prostora za porodicu i goste.

Samo 1500 metara od mora, kuća uživa povoljnu lokaciju koja kombinuje mir naselja Rena sa lakim pristupom živopisnim obalnim sadržajima Bara. Ugradnja klima uređaja osigurava udobnost tokom cijele godine, što ovu kuću čini savršenom za stalni boravak i odmor.

Ova izuzetna nekretnina nudi jedinstvenu priliku za posjedovanje moderne, potpuno opremljene kuće u jednom od najmirnijih dijelova Bara. Kontaktirajte našu agenciju za nekretnine danas kako biste saznali više i dogovorili razgledanje. Naš posvećeni tim je spreman da vam pomogne da ovu prelijepu kuću učinite vašim novim domom.

Detalji o nekretnini