56,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora - image 11
56,000 € (2,333 €/m²)
24 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 24m², Ulcinj, Crna Gora

Ulcinj, Crna Gora

Opis nekretnine

Studio of 24 m2, located on the ground floor in the center of Ulcinj, next to the market. The apartment is renovated, equipped with air conditioning and new furniture. There is also a window in the kitchen area, which provides additional natural light. Excellent location, the entire urban infrastructure is within walking distance.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544228
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

24m²

Sobe

0

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2333.33 €

Učešće 11,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
271 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
44,800 €
Učešće
11,200 €
Ukupna kamata
20,355 €
Ukupno plaćanje
65,155 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Ulcinj

Ulcinj
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 32.77% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna cijena: 3470.43 €/m²

Ova nekretnina je 28.46% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna veličina: 34 m²

3,470 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

24m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Pinješ

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Pinješ, Ulcinj

105,500 €

Pinješ

1 soba 1 kupatilo 50
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Pinješ, Ulcinj
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 61m², Centar, Ulcinj