156,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj - image 12
156,000 € (1,902 €/m²)
82 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 82m², Pinješ, Ulcinj

Pinješ, Ulcinj Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban namješten stan 82m2, na prvom spratu. Stan ima predivan pogled na more. Prodaje se opremljen.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
457929
Objavljeno
15.08.2025
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

82m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1902.44 €

Učešće 31,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
756 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
124,800 €
Učešće
31,200 €
Ukupna kamata
56,703 €
Ukupno plaćanje
181,503 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Pinješ

Pinješ
Ulcinj

Cijena ove nekretnine je 8.36% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Pinješ

Prosječna cijena: 2076.00 €/m²

Ova nekretnina je 48.28% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Pinješ

Prosječna veličina: 55 m²

2,076 €
Prosječna godišnja cijena
+2%
Trend cijena (godišnje)
271

Kvadratura

82m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Aleksa

Slične nekretnine

Premium Stan in Pinješ

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Pinješ, Ulcinj

79,200 €

Pinješ

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Pinješ, Ulcinj
Premium Stan in Pinješ

Prodaja, dvosoban stan, 76m², Pinješ, Ulcinj