497,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat - image 16
497,000 € (7,889 €/m²)
63 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 63m², Centar, Tivat

Centar, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Povoljna ponuda — cijena je značajno snižena!

Apartman sa 1 spavaćom sobom u 5* hotelu SIRO BOKA-PLACE

Apartman sa 1 spavaćom sobom u 5* hotelu SIRO – prvom SIRO hotelu u Evropi, koji je fokusiran na fitnes i wellness. SIRO hoteli, u vlasništvu Kerzner International, nude gostima sveobuhvatan pristup fitnesu i oporavku, sa fokusom na pet ključnih oblasti: fitnes, ishranu, san, oporavak i svesnost.

Vlasnici apartmana imaju pun pristup 20-metarskom bazenu i kompletnoj infrastrukturi hotela, kao i specijalizovanom SIRO fitnes centru. Ultra-modernu opremu, visokokvalifikovane trenere, jogu i druge časove upotpunjuje inovativna wellness sala „experience-box“, koja će impresionirati i najzahtevnije ljubitelje fitnesa.

Apartmani površine 63 m² uključuju prostranu dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i terasu sa pogledom na bazen i more. Apartmani su potpuno namešteni i spremni za useljenje. U zgradi se nalazi i podzemna garaža.

Gastronomija, šoping, zabava, odmor i oporavak – ovde ćete pronaći sve što poželite. Svi elementi arhitekture kvarta podstiču društvenu aktivnost. Centralni trg je mesto okupljanja i susreta, kombinujući urbani stil života sa prirodnim elementima. Boka-Place uključuje raznovrsne prodavnice, kafiće, fitnes centar, spa kompleks, bioskop i zone za odmor. Kupci apartmana u novom stambenom kompleksu dobijaju retku priliku da postanu članovi jedinstvene međunarodne zajednice Porto-Montenegro i uživaju mnoge prateće benefite.