153,700 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora - image 10
153,700 € (3,749 €/m²)
41 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaja

Tivat

Jednosoban stan : 41 m2

------

Lokacija

Parkside Residences se nalazi na ekskluzivnoj parceli, bogatoj zelenilom, svega 2.5 km od centra Tivta i Porto Montenegra.

Povišena pozicija (+100m nadmorske visine) omogućava maksimalne poglede na more i park, dok je tivatska obala i plaže udaljena svega 800 m – dostupne i pješke i automobilom.

Sigurnost i privatnost obezbijeđeni su kroz regulisan i ograđen kompleks, a dodatnu prednost predstavlja odlična povezanost sa tri međunarodna aerodroma:

Aerodrom Tivat – 1.3 km

Aerodrom Podgorica – 88 km

Aerodrom Dubrovnik – 52 km

---

Multifunkcionalni kompleks sa pažljivo odabranim

maloprodajnim objektima

Lokacija bogata zelenilom i blizu centra Tivta

Privatni sadržaji isključivo za stanare – za potpun životni doživljaj

Organizovana i obezbijeđena teritorija sa recepcijom i sigurnošću

---

Rezidencije

Arhitektonski dizajn Parkside Residences spaja modernu estetiku i funkcionalnost.

Stanovi su osmišljeni tako da obiluju prirodnom svjetlošću i pružaju panoramski pogled na park, planine i more.

Prostrane jedinice opremljene su vrhunskim materijalima i završnim radovima, garantujući udobnost i eleganciju.

---

Glavne karakteristike

Prizemlje + 4 sprata

Ukupno 133 rezidencije (studio, jednoiposobni do petosobni stanovi)

Moderan dizajn sa velikim prozorima i pogledima

Panoramski pogledi sa gornjih spratova