399,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 129m², Donja Lastva, Tivat - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 129m², Donja Lastva, Tivat - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 129m², Donja Lastva, Tivat - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 129m², Donja Lastva, Tivat - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 129m², Donja Lastva, Tivat - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 129m², Donja Lastva, Tivat - image 6
399,000 € (3,093 €/m²)
129 m²
3 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 129m², Donja Lastva, Tivat

Donja Lastva, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se luksuzan penthouse sa panoramskim pogledom na more u Tivtu, Donja Lastva

Penthaus zauzima ceo sprat i nalazi se u kompleksu sa bazenom.

Udaljenost do mora je 400 metara (5 minuta laganim tempom po ravnom putu, bez brda).

Supermarket 5 min hoda, Porto Montenegro i škola engleskog jezika 15 min hoda.

Površina: 129 m2

Sprat: 4

Lift: da

Terasa: velika

Pogled na more: panoramski

Struktura: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatilo za goste, velika terasa sa panoramskim pogledom na more.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
451590
Objavljeno
28.07.2025
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

129m²

Sobe

3

Kupatila

3

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3093.02 €

Učešće 79,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,934 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
319,200 €
Učešće
79,800 €
Ukupna kamata
145,029 €
Ukupno plaćanje
464,229 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Tivat

Donja Lastva
Tivat

Cijena ove nekretnine je 13.43% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Donja Lastva

Prosječna cijena: 2726.83 €/m²

Ova nekretnina je 51.32% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Donja Lastva

Prosječna veličina: 265 m²

Kvadratura

129m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Genesis

Slične nekretnine

Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Donja Lastva, Tivat

380,000 €

Donja Lastva

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Donja Lastva, Tivat
Premium Stan in Donja Lastva

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Donja Lastva, Tivat