168,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Krašići, Tivat - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Krašići, Tivat - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Krašići, Tivat - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Krašići, Tivat - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Krašići, Tivat - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Krašići, Tivat - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 73m², Krašići, Tivat - image 7
168,000 € (2,301 €/m²)
73 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 73m², Krašići, Tivat

Krašići, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju trosoban stan, površine 73 m², savršeno pozicioniran u prizemlju zgrade samo 30 metara udaljen od mora. Glavne karakteristike stana uključuju: Veliku terasu idealnu za uživanje u pogledu i druženje sa porodicom i prijateljima. Prostranu dnevnu sobu sa povezanom kuhinjom, stvarajući otvoren i prijatan prostor za svakodnevni život. Kupatilo opremljeno svim potrebnim sadržajima.

Ovaj stan je idealan kako za stalni boravak tako i za odmor, pružajući vam priliku da uživate u luksuzu primorskog načina života.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
190785
Objavljeno
06.11.2023
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

73m²

Sobe

3

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2301.37 €

Učešće 33,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
814 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
134,400 €
Učešće
33,600 €
Ukupna kamata
61,065 €
Ukupno plaćanje
195,465 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Tivat

Krašići
Tivat

Cijena ove nekretnine je 9.79% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Krašići

Prosječna cijena: 2551.02 €/m²

Ova nekretnina je 48.08% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Krašići

Prosječna veličina: 141 m²

Kvadratura

73m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Kuća in Krašići

Prodaja, kuća, 105m², Krašići, Tivat

320,000 €

Krašići

3 sobe 2 kupatila 105
Prodaja, kuća, 105m², Krašići, Tivat
Premium Stan in Krašići

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Krašići, Tivat

150,000 €

Krašići