🏡 PRODAJA | Jednosoban stan – Central Point, Podgorica
Na prodaju jednosoban stan površine 40m² u naselju Central Point, jednoj od najtraženijih lokacija u Podgorici.
Stan je funkcionalnog rasporeda, klimatizovan i ima pogled na bulevar.
📍 Odlična lokacija – u neposrednoj blizini tržnih centara, marketa, restorana, kafića, poslovnih sadržaja i svih važnih gradskih sadržaja.
Stan predstavlja dobar izbor za život, ali i kao investicija za izdavanje.
💰 Cijena: 132.000€
📞 Za više informacija i razgledanje: 069 486 013
Stan
40m²
1
1
7. sprat
1
Novo / nekorišćeno
Neopremljeno
Jugoistok
Agencija
Nova Lux Invest Real EstateCijena po m²: 3300.00 €
Učešće 26,400 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 0.39% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Central Point
Prosječna cijena: 3313.01 €/m²
Ova nekretnina je 13.57% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Central Point
Prosječna veličina: 46 m²
Kvadratura
40m²
Struktura
1 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza