136,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 12
136,000 € (2,894 €/m²)
47 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Za prodaju jednosoban stan 47m2, Stari Aerodrom.

Nalazi se na 4. spratu, u zgradi, u Ulici Miloša Obilića.

Stan je klimatizovan i prodaje se namješten.

Orijentisan je dvostrano (sjever-zapad).

Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaća soba i kupatilo.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548270
Objavljeno
20.04.2026
Ažuriran
20.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

47m²

Sobe

1

Kupatila

0

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2893.62 €

Učešće 27,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
659 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,800 €
Učešće
27,200 €
Ukupna kamata
49,434 €
Ukupno plaćanje
158,234 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 8.49% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2667.24 €/m²

Ova nekretnina je 4.23% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 45 m²

Kvadratura

47m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KVART NEKRETNINE

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica