152,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica - image 9
152,500 € (3,466 €/m²)
44 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica

City Kvart, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se moderno opremljen jednosoban stan 44m2 na atraktivnoj lokaciji u  City kvartu, sa direktnim pogledom na Big Fashion. Stan se nalazi na 6. spratu(nije poslednji) zgrade Zetagradnje. Stan je u potpunosti opremljen, pazljivo dizajniran sa maksimalnom iskoriscenoscu prostora, renoviran i odmah useljiv-bez dodatnih ulaganja. Mogucnost kupovine garaznog mjesta. Uredni papiri.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543204
Objavljeno
08.04.2026
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3465.91 €

Učešće 30,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
739 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
122,000 €
Učešće
30,500 €
Ukupna kamata
55,431 €
Ukupno plaćanje
177,431 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - City Kvart

City Kvart
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 6.95% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji City Kvart

Prosječna cijena: 3240.82 €/m²

Ova nekretnina je 5.25% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji City Kvart

Prosječna veličina: 46 m²

3,241 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

44m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MASTER Real Estate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in City Kvart

Prodaja, dvosoban stan, 64m², City Kvart, Podgorica

255,000 €

City Kvart

2 sobe 2 kupatila 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², City Kvart, Podgorica