54,500 €
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora - image 9
54,500 € (2,096 €/m²)
26 m²

Prodaja, stan, 26m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Opis nekretnine

Za prodaju garsonjera 26m2, Iza Delte.

Nalazi se u suterenu, u manjoj zgradi, na 100m od TC Big Fashion.

Klimatizovana je i prodaje se namještena.

Orijentisana je zapadno.

Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i kupatilo.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
541697
Objavljeno
06.04.2026
Ažuriran
06.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

26m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Opremljen

True

Sadržaji

Opremljenost
Klimatizacija

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2096.15 €

Učešće 10,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
264 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
43,600 €
Učešće
10,900 €
Ukupna kamata
19,810 €
Ukupno plaćanje
63,410 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Podgorica

Podgorica
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 22.21% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 2694.49 €/m²

Ova nekretnina je 56.41% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 60 m²

2,694 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

26m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KVART NEKRETNINE

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič