155,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Tološka šuma, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Tološka šuma, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Tološka šuma, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Tološka šuma, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Tološka šuma, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Tološka šuma, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Tološka šuma, Podgorica - image 7
155,000 € (2,981 €/m²)
52 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Tološka šuma, Podgorica

Tološka šuma, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan površine 52 m², smješten u srcu prestižnog naselja Tološka šuma u Podgorici. Ova novogradnja nudi savršen spoj modernog življenja i prirodnog okruženja.

Stan je izuzetno osunčan, pružajući obilje prirodne svjetlosti tokom cijelog dana, što stvara prijatan i topao ambijent. Sastoji se od dvije udobne spavaće sobe, jednog kupatila i prostranog dnevnog boravka. Prodaje se neopremljen, što vam daje jedinstvenu priliku da ga uredite po sopstvenom ukusu i stilu, kreirajući dom iz snova.

Lokacija je idealna za miran porodični život, u mirnom kraju okruženom zelenilom, ali istovremeno blizu svih bitnih gradskih sadržaja. U neposrednoj blizini nalazi se škola, što je velika prednost za porodice sa djecom. Obezbijeđen je i parking ispred objekta za vaše vozilo.

Ovaj stan je odmah useljiv i uknjižen, garantujući brzu i sigurnu kupovinu. Predstavlja odličnu investiciju, kako za život tako i za izdavanje, s obzirom na atraktivnost lokacije i kvalitet gradnje.

Ne propustite priliku da postanete vlasnik nekretnine na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Podgorici! Cijena: 155.000 EUR. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
539620
Objavljeno
30.03.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2980.77 €

Učešće 31,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
751 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
124,000 €
Učešće
31,000 €
Ukupna kamata
56,340 €
Ukupno plaćanje
180,340 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Tološka šuma

Tološka šuma
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 4.01% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Tološka šuma

Prosječna cijena: 3105.26 €/m²

Ova nekretnina je 17.34% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Tološka šuma

Prosječna veličina: 63 m²

Kvadratura

52m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BP

BLOK nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Tološka šuma

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Tološka šuma, Podgorica

210,000 €

Tološka šuma

1 soba 1 kupatilo 57
Prodaja, jednosoban stan, 57m², Tološka šuma, Podgorica
Stan in Tološka šuma