100,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica - image 8
100,000 € (1,754 €/m²)
57 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Zagorič, Podgorica

Zagorič, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Komforan jednosoban stan površine 54m2+3m2 terase, na početku Zagoriča, na dobroj lokaciji.
Nalazi se na prizemlju zgrade, koja ima veliki javni parking.
Sastoji se od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje (sa prozorom), spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.
U blizini su prodavnice, restorani, rijeka Morača…
Do centra se stiže za manje od 10 minuta laganog hoda.
POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE I IZ KREDITA BANKE.
POVOLJNA CIJENA: 100.000€ (1.755€/m2)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
530684
Objavljeno
06.03.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

57m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1754.39 €

Učešće 20,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
485 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
80,000 €
Učešće
20,000 €
Ukupna kamata
36,348 €
Ukupno plaćanje
116,348 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Zagorič

Zagorič
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 29.41% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Zagorič

Prosječna cijena: 2485.36 €/m²

Ova nekretnina je 22.82% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Zagorič

Prosječna veličina: 46 m²

2,485 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
71

Kvadratura

57m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič