352,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica - image 15
352,000 € (1,709 €/m²)
206 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 206m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Podgorica, Zabjelo - Luksuzan četvorosoban dupleks sa krovnom terasom na prodaju

Na prodaju ekskluzivan dupleks stan ukupne površine 142 m², sa krovnom terasom površine 64 m² (nije uključena u kvadraturu), smješten u prestižnom, zatvorenom kompleksu Cortex Selo, u ulici 8. Marta na Zabjelu.

Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i projektovan je za savremen, komforan način života.

• Radna soba

  • Direktan izlaz na krovnu terasu od 64 m², idealnu za lounge zonu, privatni vrt ili jacuzzi

Karakteristike i oprema

  • Multisplit sistem klimatizacije (instaliran)

  • Aluminijska bravarija

  • Hrastov parket

  • Keramika i sanitarije visokog kvaliteta

  • Unutrašnja stolarija vrhunske izrade

  • Velux krovni prozori

  • Odlična prirodna osvijetljenost

Kompleks Cortex Selo zatvorenog tipa, sa sadržajima namijenjenim isključivo rezidentima.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
524612
Objavljeno
18.02.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

206m²

Sobe

4

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Stanje

Novo / nekorišćeno

Opremljen

Neopremljeno

Parking